Oblíbené (0)
MĚNA
Volejte, rády Vám poradíme
734 622 002 
saty@blankastraka.cz
0 ks

Těšíte se na léto?

Chcete si užít nejen sluníčko, koupání, ale také hezké oblečení? K tomuto ročnímu období patří šaty. Pojďte se podívat, jaké máte možnosti.

Pro léto jsou charakteristické nejen horké letní dny, koupaliště, zmrzlina, ale také hezky oblečené ženy a slečny. Po dlouhé zimě odhodí kabáty a džíny a obléknou si krásné letní šaty. Je to pastva nejen pro oči mužů, ale často i inspirace pro další ženy. Odhalená ramena a nohy, k tomu barvy a vzory, to prostě v horkém létě nemůže chybět. A je se opravdu na co dívat! Kromě květinových vzorů vládnou také puntíky a stuhy. Délka nad kolena a kruhová sukně často pronikají až do stylu retro, který je velice roztomilý a sluší každé ženě v každém věku. Dokonce ani na postavu nemusíte brát ohledy, protože styl je vhodný pro štíhlé i ženy kyprých tvarů. Zvýrazníte v nich pouze svoje přednosti.

 

V případě, že chcete být ještě víc sexy nebo působit elegantně, tak můžete zvolit modely nad kolena a úzký střih. Jsou vhodné do zaměstnání, kde je požadovaný určitý dress code, na obchodní schůzku, ale také na večírek, na kterém se chcete cítit pohodlně a zároveň sebevědomě. Různé kombinace barev i vzorů potěší vkus každé ženy a nedojde k tomu, že si žádné nevyberete.

 

Léto je ročním obdobím, ve kterém se módě nekladou žádné meze. Můžete povolit uzdu fantazii, odhalit co doposud bylo skryté, ukázat co ve vás opravdu je. Letní šaty jsou vhodným prostředkem k tomu, abyste byla svá, tajemná, sexy i elegantní. Kromě toho jsou zárukou pohodlí v horkých letních dnech, protože většinou jde o lehké a vzdušné materiály. Jsou vhodným řešením do zaměstnání, na nákupy i k posezení na letní zahrádce u kávy s kamarádkou.

 

Jakmile se dámy obléknou do některého z letních modelů, tak je v ulicích najednou spousta barev, optimizmu a krásných žen. Ať už si vyberete dlouhé, krátké, na ramínka, s kruhovou sukní nebo pouzdrovou, všechny mají něco do sebe a každé ženě sluší jiné. I na vás minimálně jedny čekají, nebojte se ukázat svoji krásu. Léto je pro módu jako stvořené. BS