Oblíbené (0)
MĚNA
Volejte, rády Vám poradíme
734 622 002 
saty@blankastraka.cz
0 ks

Dlouhé nebo krátké plesové šaty? Které plesové šaty jsou ideální pro plus size postavu?

Lákají vás krásné, dlouhé plesové šaty a nebo šaty nad kolena ve větší velikosti a nemůžete se rozhodnout, co si nakonec vybrat?

Showroom a spokojená zákaznice

V minulosti byly trendy ve výběru plesových šatů pro plnostíhlé dámy dosti omezené. Vypasované bílé halenky, černé sukně, postupem času do módy přišly dlouhé plesové šaty, ale pouze v tlumených a neutrálních barvách, bez hlubokých výstřihů a výrazných prvků.

Dnes si můžete vybrat z nepřeberného množství vzorů a barev. V módě jsou jak krajkové šaty s hlubokými výstřihy a odhalujícími zády, tak elegantní plesové šaty, které sahají až ke kotníkům. Zjistěte, jaký střih plesových šatů bude nejvíce slušet vaší postavě!

 

Jaké jsou výhody dlouhých plesových šatů?

Dlouhé plesové šaty, zvláště kousky s výstřihem těsně nad prsy, jsou perfektní volbou pro plnoštíhlé dámy. Proč? Efektivně skryjí centimetry navíc kolem břicha, pomohou skrýt faldy vyčnívající po stranách boků a zakamuflují širší stehna.

 

K jaké postavě budou krátké plesové šaty slušet?

Pokud má váš plesový styling skrýt především mohutné boky a faldíky ve výšce bříška a zdůraznit urostlé nohy, velké poprsí a pěkné paže, budou krátké šaty pro moletky skvělou volbou. Krátké plus size šaty vám budou slušet!

 

Jsou červené plesové šaty dobrý nápad?

Šaty v různých odstínech červené, od vínové a karmínové až po korálovou a jahodovou, jsou stále oblíbené a často jsou na plesech ty nejoblíbenější. Tato barva zvýrazňuje především smyslné tvary.

  

Showroom a spokojená zákaznice

Černé plesové šaty jsou klasika.

Klasická, nadčasová a vždy módní barva vytváří skvělý outfit v dlouhé i krátké verzi plesových šatů. Snese se i s pouzdrovým střihem, zdůrazňujícím ženské tvary - ideální pro příležitosti, kdy je taneční parket plný až do rána.