Oblíbené (0)
MĚNA
Volejte, rády Vám poradíme
734 622 002 
saty@blankastraka.cz
0 ks

Dokonalé letní šaty

Neodmyslitelnou součástí letního období jsou lehké a vzdušné šaty, které nám přinášejí styl a pohodlí. S příchodem teplých slunečných dnů se často ptáme sami sebe: Jaké letní šaty bychom měly nosit? S čím je můžeme zkombinovat a udělat tak dojem?

 

Květované  letní šaty

Rozhodování to není jednoduché. V létě odhalujeme více než kdy jindy a možnosti jsou díky klimatu omezené. Nicméně, není třeba zoufat! Letní šaty jsou tady především, aby nám pomohly. 

 

ZAČNĚME S VÝBĚREM ŠATŮ

Existuje mnoho různých stylů a vzorů, které si můžete vybrat podle svého vkusu a osobního stylu. Pokud se cítíte elegantní a sofistikovaně, zkuste se zaměřit na šaty s jednoduchým a rafinovaným střihem. Na druhou stranu, pokud preferujete volnější a neformální styl, pak se můžete rozhodnout pro šaty s plisovanými nebo výraznějšími detaily. Ideální jsou pak šaty květované.

 

 

Květované  letní šaty

BARVA JE DALŠÍM DŮLEŽITÝM FAKTOREM PŘI VÝBĚRU LETNÍCH ŠATŮ

Nechte se inspirovat barvami přírody a volte jasné, svěží odstíny, které budou ladit s letní atmosférou. Klasické barvy jako bílá, černá a navy jsou vždy elegantní volbou, zatímco pastelové tóny a výrazné barevné kombinace dodají vašemu outfitu energii a živost.

Přicházíme ke klíčové otázce. Jak letní šaty správně nosit a kombinovat? Zde je několik tipů.

 

DOPŘEJTE SVÝM ŠATŮM HLAVNÍ ROLI

Letní šaty jsou samy o sobě výrazným kouskem, takže zbytek outfitu by měl být spíše jednoduchý a doplňkový. Kombinujte šaty s jednoduchými sandály, plochými botami nebo otevřenými sandály pro pohodlný a ležérní vzhled.

 

PŘIDEJTE K ŠATŮM DALŠÍ VRSTVY

I když je vrstvení v létě omezené, můžete přidat několik drobných vrstev, jako je tenký kardigan nebo světlý šátek, který dokáže dodat zajímavost vašemu outfitu a zároveň chránit před větrem nebo chladnějšími večery.

 

HRAJTE SI S DOPLŇKY

Dopřejte svým letním šatům osobitost pomocí zajímavých doplňků. Klobouky, sluneční brýle, náramky, náhrdelníky a kabelky jsou vynikajícími společníky, které dokáží vaše šaty doplnit a přidat jim osobní styl.

 

 

Květované  letní šaty

NEZAPOMEŇTE NA POHODLÍ

Letní šaty by měly být nejen stylové, ale také pohodlné. Vyberte si šaty vyrobené z lehkých a prodyšných materiálů, které vám umožní cítit se svěže i v horkých letních dnech. Dále si dejte pozor na snadné praní a odolnost proti mačkání.

 

Letní šaty jsou během letních měsíců nebo zahraničních dovolených v podstatě nutností. Užijete si díky nim slunečné dny s elegancí a pohodlím