Oblíbené (0)
MĚNA
Volejte, rády Vám poradíme
734 622 002 
saty@blankastraka.cz
0 ks

Vzdušné lněné šaty na letní dovolenou.

Dámské lněné šaty jsou nutností pro každou z vás. Lehkost a pohodlí, které vám šaty poskytnou, je v létě nenahraditelné. Přírodní oblečení umožňuje vaší pokožce volně dýchat a relaxovat. Dalo by se říci, že pokaždé, když si obléknete lněné šaty, užíváte si své vlastní osobní lázně. Záleží vám nejen na vaší pleti, ale také na vaší dobré náladě.

Lněné šaty růžové

 LEN je odolný, chladivý na omak, dobře odvádí teplo a proto je vhodný pro horké letní dny. Lněné šaty budou na letní dny a dovolené jako stvořené! Krásný kousek, pohodový, volný, vzdušný, výstřih, na straně kratší rozparky, boční kapsy, krátké rukávy. Můžete nosit volně nebo doplnit širokým páskem. Materiál 100% len. Velikost sedí cca 44 - 50, míry: prsa 120, boky 134 cm, délka 128 cm.

Lněné šaty jsou ideální volbou pro různé příležitosti, ať už jde o procházku po pláži, piknik v parku nebo letní večírek s přáteli. Díky jejich univerzálnosti je můžete snadno kombinovat s různými doplňky, ať už se jedná o elegantní šperky, nebo pohodlné sandály.

Lněné šaty modré

 Navíc, lněné šaty jsou nejen módní, ale také ekologickou volbou. Len je přírodní materiál, který je šetrný k životnímu prostředí a zároveň velmi odolný, což znamená, že vaše šaty vydrží dlouhé roky. Investice do kvalitních lněných šatů je tedy nejen investicí do vašeho šatníku, ale i do udržitelné budoucnosti.

Takže až budete příště vybírat něco pohodlného a stylového, vzpomeňte si na lněné šaty. Nejen že budete vypadat skvěle, ale také se budete cítit skvěle, protože víte, že jste udělali volbu, která je dobrá pro vás i pro planetu.

Lněné šaty černé

 

 REZERVUJTE SI TERMÍN, OBJEDNEJTE SE JEŠTĚ DNES

Milé dámy, víte, proč k nám přijet osobně? Zde máte 7 důvodů!

1. Nebudete čekat na poště frontu na svůj balíček.
2. Vyhnete se zklamání, že vám šaty nesednou.
3. Nemusíte znovu na poštu balíček odeslat zpět a čekat na vrácení peněz.
4. A vybírat další šaty.
5. Zmeškat tak událost, na kterou jste šaty potřebovala.
6. U nás nečekáte na nic a ihned si pořídíte to, co potřebujete.
7. Na showroomu máme jedinečné kousky, které na e-shopu nenajdete! A my vám pomůžeme vybrat to nejlepší.