Oblíbené (0)
MĚNA
Volejte, rády Vám poradíme
734 622 002 
saty@blankastraka.cz
0 ks

Šaty, které dokonale zakryjí vaše bříško.

Může být těžké najít něco roztomilého a dobře střiženého a já vždy hledám návrhy, které lichotí mému bříšku. Existuje spousta triků, díky kterým budou šaty vypadat skvěle přes vaše bříško, ať už zvolíte střih do A, zavinovací přední zapínání nebo kousek s řasením. Mám pro vás tip. Světle modré zavinovací šaty. Krásné zavinovací šaty s krátkým rukávem vhodné na letní svatby, večírky, oslavy a další společenské události. Jemná podšívka, vázačka, materiál 100% polyester.

Světle modré zavinovací šaty

Světle modré zavinovací šaty Blanka Straka

Jste připraveni se oblést do šatů! 

Chcete-li spojit vaše pohodlí s elegancí na každé společenské události, hledání dokonalé kombinace stylu a komfortu může být někdy náročné. Nemusíte však zoufat, jsem tu, abych vám pomohla odhalit ty nejlepší triky, jak zdůraznit vaši krásu.

Co takhle světle modré zavinovací šaty? Tyto kousky nejen skvěle vypadají, ale zároveň vám poskytnou pohodlí po celý den. Barevná varianta je elegantní a osvěžující! Zavinovací střih vám navíc umožní nastavit si šaty přesně podle vašich proporcí.

Pro každodenní nošení můžete zvážit naše šaty s tvarem do tvaru písmene A. Ty jsou ideální pro vaše všední aktivity, ať už jde o práci nebo kávu s přáteli. Díky lehkým a prodyšným materiálům se budete cítit svěže i v horkých letních dnech.

Pamatujte, že bez ohledu na styl, který si vyberete, je důležité, abyste se v šatech cítili jako pohádková princezna. S našimi kousky budete vždy připraveny na společenské akce s elegancí a grácií!

Světle modré zavinovací šaty Blanka Straka

 REZERVUJTE SI TERMÍN, OBJEDNEJTE SE JEŠTĚ DNES

Milé dámy, víte, proč k nám přijet osobně? Zde máte 7 důvodů!

1. Nebudete čekat na poště frontu na svůj balíček.
2. Vyhnete se zklamání, že vám šaty nesednou.
3. Nemusíte znovu na poštu balíček odeslat zpět a čekat na vrácení peněz.
4. A vybírat další šaty.
5. Zmeškat tak událost, na kterou jste šaty potřebovala.
6. U nás nečekáte na nic a ihned si pořídíte to, co potřebujete.
7. Na showroomu máme jedinečné kousky, které na e-shopu nenajdete! A my vám pomůžeme vybrat to nejlepší.