Oblíbené (0)
MĚNA
Volejte, rády Vám poradíme
734 622 002 
saty@blankastraka.cz
0 ks

Jak si vybrat plesové šaty pro plnoštíhlé?

Pryč jsou dny, kdy bylo hledání plus size plesových šatů problém, dnes máme v těchto šatech dostatek možností. Musíte znát barvu, látku a design, který by vypadal dobře na vašem těle a pomohl zlehčit vaše problémové oblasti. Dámy větších velikostí by si měly vybrat šaty, ve kterých budou vypadat štíhleji a cítit se v nich budou pohodlně. Pojďme se tedy podívat na pár věcí, které mohou pomoci při získávání dokonalých plesových šatů XXL velikosti.

Showroom a spokojená zákaznice

Barvy, vzory a potisky

Ano, barvy a potisky hrají důležitou roli při získání správného vzhledu. Nošení monotónních nebo černých šatů způsobí, že budete vypadat hubenější a dodá vašemu tělu přiměřenou přitažlivost. Když už mluvíme o potiscích, vše záleží na vaší výšce. V ideálním případě by drobná žena měla sáhnout po malých či méně výrazných vzorech a vyšší ženy po větších.

 

Ne příliš volné, ne příliš těsné

Plnoštíhlé dámy by měly volit šaty na ples (ale oblečení všeobecně), které nejsou příliš volné ani těsné. Víte, proč? Pokud si vezmete upnuté šaty, projeví se na nich pak každá „nedokonalost“. Na druhou stranu, v příliš volných šatech budete vypadat celkově větší. Ideální je si tedy před koupí jakýchkoli šatů pečlivě se přeměřit. A poté se řídit podle údajů v tabulkách velikostí u jednotlivých šatů. Na plese budete dokonalá.

 

Stydíte se za své tělo? Myslíte si, že mít plus size tělo znamená, že nemůžete být módní? No, to není pravda. Existuje široká škála možností v nadměrných velikostech šatů pro společenské příležitosti, díky kterým budete vypadat atraktivně a módně.

 

Zvažte zavinovací šaty

Dalším ideálním outfitem pro moletky jsou zavinovací šaty. Tento styl zvýrazní vaše krásné křivky tím, že skryje vaše problémové partie. Také zavinovací šaty mohou být smyslné, klasické, elegantní a pohodlné. Tyto šaty vymezí váš pas a dodají vám ideální ženský tvar.

 

Doplňky

Doplňky mohou výrazně změnit váš vzhled Například – pokud máte na sobě jednobarevné plesové šaty, měli byste je spojit s náhrdelníkem nebo náušnicemi. Vzhled můžete doplnit nošením psaníčka, malé kabelky a správné obuvi.

Zvážení těchto tipů vám pomůže vybrat ty správné šaty.