Oblíbené (0)
MĚNA
Volejte, rády Vám poradíme
734 622 002 
saty@blankastraka.cz
0 ks

Jak vybrat ty nejlepší plesové šaty pro plnoštíhlé a vypadat úžasně!

Pokud jste připraveni vypadat co nejlépe v plesových šatech plus velikosti , neztrácejte čas prohlížením náhodných šatů, přečtěte si našeho průvodce a připravte se! Pro moletky je v nabídce tolik různých střihů plesových šatů , ale ne všechny budou lichotit vašemu individuálnímu tvaru postavy, takže tento průvodce vám pomůže zbavit se veškerého plýtvání časem a soustředit se na ty nejlepší šaty větší velikosti.

Showroom a spokojená zákaznice

Než začnete nakupovat, pamatujte, že téměř všechny celebrity, které vidíte v nádherných večerních róbách, mají pod nimi stahovací prádlo a jiné tvarující oblečení. A to proto, že nikdo nemá dokonalé tělo a každý má části své postavy, které neodpovídají konfekci. Klíčem ke skvělému vzhledu je určit styly, které lichotí vašemu individuálnímu tvaru, takže si poznamenejte, které styly a barvy z vašeho šatníku vám sluší nejlépe.

Většina žen může nosit černou, která je zeštíhlující barvou, ale nesnažte se skrývat v černých šatech. Pokud zvolíte černou barvu, ujistěte se, že má nějaké výrazné designové prvky nebo třpytivý povrch, protože nechcete vypadat, jako byste šli na pohřeb. Nebojte se současných trendy barev. Nyní je módní červená, vínová, kobaltově modrá, fuchsiová nebo béžová! Všechno krásné barvy.


Zvýrazněte své nejlepší vlastnosti

Udělejte si audit celého těla a rozhodněte se, na jakou část se chcete zaměřit a na které partie chcete přelétnout. Urostlé nohy vypadají skvěle v šatech po kolena nebo s bočním rozparkem. Přední díl s vysokým výstřihem a sexy, nízko střižená záda mohou dramaticky ukázat vaši hladkou pokožku. Máte-li atraktivní ramena, přemýšlejte o strukturovaných šatech bez ramínek nebo asymetrických šatech na jedno rameno Zdůrazníte tak své přednosti!


Šaty s vysokým pasem, nazývané také empírové šaty, nebo nařasená látka a roztomilé nařasení na bocích, to všechno jsou skvělé způsoby, jak srovna oblast břicha. Krátké rukávy s přehozem mohou zakrýt silnější paže a letos jsou trendy pěkně jemné krajkové nebo průhledné rukávy. Je velmi důležité pořídit si šaty, které vám dokonale padnou a vyhnout se jakémukoli neforemnému střihu šatů, který bude jen vypadat nelichotivě a skrývat vaše dobré rysy!

Showroom a spokojená zákaznice


Plesové šaty ve tvaru trubky
Šaty ve tvaru trubky mají přizpůsobený top, který pokračuje do poloviny stehen a poté se rozevře, aby dodal rovnováhu velkému poprsí. V případě potřeby by měly být upraveny, aby vytvořily definovaný pas a boky a vynikly nádherné tvarované křivky velkých dívek!


Plesové šaty ve stylu mořské panny

Pochlubte se svými atraktivními křivkami v elegantních nebo over-the-top plesových šatech z elegantního saténu nebo pokrytých krystaly či flitry. Šaty mořské panny, které zdůrazňují pas, také vytvářejí ohromující postavu ve tvaru „přesýpacích hodin“, která ukáže, jak stylová a nádherná skutečně jste!


Pouzdrové plesové šaty

Smyslné pouzdrové šaty jsou další skvělou volbou, protože díky nim budete vypadat vyšší a s delšíma nohama. To platí zejména, pokud se budete držet jednobarevných pouzdrových šatů, které nosíte přes vhodné formující oblečení, takže vaše křivky budou vypadat hladce a přitažlivě.

Showroom a spokojená zákaznice
Showroom a spokojená zákaznice

Plesové šaty ve tvaru zvonu. Tělo ve tvaru hrušky má boky, které jsou větší než vaše poprsí. A můžete vyvážit svůj tvar tím, že se zaměříte na ramena a poprsí, možná zdůrazníte svou horní polovinu přiléhavým stylem, křišťálovým zdobením a jakoukoli ozdobou, která přitahuje pohled nahoru. Spodní polovina šatů ve tvaru zvonu bude vypadat skvěle na vaší postavě.


Asymetrické plesové šaty na jedno rameno

Asymetrie šatů na jedno rameno dodává super ústřední bod, který přitahuje pozornost k vašim ramenům a krku. Nařasený spouštěcí rukáv také vypadá trendy a zábavně, přičemž zakrývá horní část paží.

 

Plesové šaty do A s vysokým výstřihem

Pokud máte vyšší postavu a poprsí větší než vaše boky, musíte udělat něco, abyste zvýraznili svůj pas. Takže výběr plnější sukně může skutečně pomoci vyvážit vaši postavu a vytvořit pěkný tvar přesýpacích hodin, který je velmi svůdný. Hledejte zejména plesové šaty s vyšším výstřihem a áčkovou sukní, abyste vzbudili dojem, že vaše poprsí a boky jsou stejně sladěné.