Oblíbené (0)
MĚNA
Volejte, rády Vám poradíme
734 622 002 
saty@blankastraka.cz
0 ks

Jaké šaty na svatbu? Otázky a odpovědi.

Jste pozvána na svatbu a nevíte jakou barvu šatů na ní zvolit? Mnoho svateb má pro hosty svůj vlastní dress code, ale tam kde je větší volnost, tam vám pomůže náš průvodce. Pojďme se tedy podívat, jaké barvy svatebních šatů zvolit!!!

Jaro, léto, podzim nebo zima? Barvu šatů na svatbu můžete vybrat například podle ročního období

Než se pustíme do shánění šatů na svatbu a následný večírek či oslavu, je dobré si uvědomit, v jakém ročním období se obřad bude konat. Šaty na svatbu koupené v květnu nebo červnu nemusí nutně fungovat jako svatební oblékat se v září nebo říjnu.

 

Šaty na jarní svatbu?

Šaty na svatbu na jaře mohou mít jemné květinové motivy, vhodné a moderní jsou šaty v pastelových barvách. Skvěle se budou kombinovat s kontrastními barevnými doplňky (např. pudrově růžové šaty s hnědou kabelkou).

Showroom a spokojená zákaznice

 

Šaty na letní svatbu?

Vyplatí se vybírat tak, aby dostatečně odrážely sluneční paprsky. Zapomeňte tedy na tmavé tóny. Perfektní jsou šaty ve světlých pastelových odstínech nebo s drobnými (květovanými nebo retro) vzory na světlém podkladu.

Showroom a spokojená zákaznice

 

Šaty na svatbu na podzim?

Co si obléct na svatbu v září nebo říjnu? Skvěle budou vypadat šaty v barvách lahvově zelené, švestkové ne světle hnědé. Za zamyšlení stojí i botanické (listy, keře ale i květy) vzory na pozadí v zemitějších tónech.

Showroom a spokojená zákaznice

 

Co si obléct na svatbu v zimě?

Tady především nezapomenout na vhodný kabátek či sako – pak si můžete dovolit i šaty bez rukávů.

 

Jakou barvu šatů na svatbu by měly nosit blondýny?

Odpověď na tuto otázku není jednoznačná, protože hodně také záleží na pleti člověka. Dá se však zobecnit, že ženám se světlými vlasy sluší modrá, pudrově růžová nebo olivově zelená či karamelově hnědá…

 

Jaké šaty na svatbu jsou nejlepší pro zrzky?

Majitelky zrzavých vlasů by si měli vybrat svatební šaty v jasných barvách s kontrastními potisky. Výrazná zrzavý barva vlasů vypadá skvěle i s lahvově zelenou nebo světle hnědou.

  

Jaké šaty na svatbu pro brunetku?

Dámám s tmavými vlasy budou slušet světle fialové, šaty se vzory nebo ve smaragdovém provedení.

 

Příště se zaměříme na šaty pro maminku nevěsty a také s čím je možné šaty na svatbu kombinovat – podle toho, jakou mají vámi vybrané šaty barvu.