Oblíbené (0)
MĚNA
Volejte, rády Vám poradíme
734 622 002 
saty@blankastraka.cz
0 ks

Jaké šaty na svatbu pro plnoštíhlé svatební matky?

Přemýšlíte, co si vzít na svatbu v roli svatební maminky, nebo ženy po padesátce? Blíží se tak významná událost a vy nevíte, v jakých šatech budete vypadat nejlépe? Náš průvodce vám tedy pomůže.

 

Jaké šaty na svatbu jsou ideální volbou pro zralou ženu?

 

Ačkoliv na tuto otázku neexistuje zcela jednoznačná odpověď, existuje hned několik zaručených tipů, se kterými se s vámi o ně podělíme.

 

Showroom a spokojená zákaznice

To nejlepší na jarní a letní svatbu.

Hledáte outfit na letní svatbu? Zajímá vás, zda existují vzdušné a elegantní svatební šaty pro svatební matku a starší ženu? Jednou z nejlepších voleb budou elegantní šaty na svatbu pro matku s květinami. Právě květované plus size šaty jsou nejoblíbenější a volí je ženy všech věkových kategorií.  Jsou ideální volbou pro jarní a letní svatbu. Letní květované šaty jsou často vyrobeny z lehkých a vzdušných materiálů. Díky tomu jsou ideální pro horké a slunečné dny. Ideální jsou zejména pro svatby venkovní.

 

Máte nějaké to kilo navíc, ale přesto chcete vypadat štíhleji?

Jste XXL moleta a hledáte dokonalé šaty na svatbu, ve kterých bude vaše postava vypadat štíhle a přitažlivě? Pak věnujte pozornost dlouhým šatům na svatbu pro maminku neboli tzv. maxi šatům. Dlouhé elegantní společenské šaty pro starší dámy přispívají k optickému prodloužení siluety, a tím i k jejímu zeštíhlení. Díky tomu dokážou zamaskovat nadměrné kilogramy.

 

Showroom a spokojená zákaznice

Krajkové šaty na svatbu a žena po 50?

Módními šaty, které rozhodně stojí za pozornost při hledání správného ouftitu na svatbu, jsou krajkové modely.  Jsou to šaty nadčasové a dobře poslouží i jinde než na svatbě. Elegantní krajkové šaty budou tou správnou volbou pro každou ženu, bez ohledu na to, jak je stará a jakou nosí velikost.

 

Volnější šaty  – jsou dobrou volbou pro matku nevěsty či ženicha?

Pro zralé ženy budou skvělou volbou šaty, které skryjí nedostatky postavy a právě to volnější šaty dělají. Především pak, když je rozšířen spodní díl se sukní a vrchní část je upnutější – takové šaty silně zdůrazní vaše přednosti. Jsou zvláště doporučené pro ženy se silnějšími nohami.  Délka se doporučuje spíše delší.

 

A co takhle zavinovací šaty?

No jistě, ve spojení s květinovými vzory budou možná vaší jedničkou. Skvěle se v nich tancuje i sedí.

 

Šaty s asymetrickým střihem!

Pro zralé plnoštíhlé dámy vhodné jsou. Jejich výhodou je, že dokonale ovlivňují to, jak vypadá silueta postavy. Dobrý střih může vést k optickému zeštíhlení právě proto, že pozornost okolí uchvátí netradiční střih takových šatů na svatbu.

  

Barva šatů na svatbu jako host?

Hlavně ne klasická bílá, nemůžete přeci zastínit nevěstu? Šaty v tmavých a tlumených barvách budou pro xxl dámy ideální. Zralé dámy by se měly rozhodnout pro šaty v černé, šedé, tmavě modré, tmavě zelené, vínové a červené. Pokud chcete jít více s dobou, zvolte nyní módní pastelové barvy.

 

Showroom a spokojená zákaznice

Délka šatů na svatbu pro hosta?

Dalším pravidlem, které je dobré si zapamatovat, je, že střih by měl být přizpůsoben typu postavy. Šaty na svatbu s rozevlátým spodkem budou skvělou volbou pro ženy, které mají široké boky, vyčnívající zadeček a silná stehna.

Midi šaty na svatbu se doporučují ženám, které mají štíhlé nohy a chtějí je zdůraznit.

Totéž platí pro šaty v mini délce, jen s větším důrazem a vhodností pro svatební maminky, které mají postavu přesýpacích hodin.

 

Šaty na svatbu sahající do půli lýtek jsou elegantní a šik, takže se budou hodit nejen na svatbu, ale i do práce a na jiné méně formální události.

 

Už víte, jaké šaty nebo obleky si vzít na svatbu po padesátce? Pak se můžete snadno připravit na tuto jedinečnou příležitost.

Pamatujte, že správné šaty mohou zcela změnit váš vzhled. Díky němu bude vaše silueta vypadat svůdně a smyslně a vy se budete cítit žensky, sebevědomě a pohodlně jak při tanci, tak při odpočinku u stolu.