Oblíbené (0)
MĚNA
Volejte, rády Vám poradíme
734 622 002 
saty@blankastraka.cz
0 ks

Jaké šaty pro menší plnoštíhlé ženy a dámy?

Co je malé, to je hezké – toto tvrzení je pravdivé samo o sobě a každá žena by si ho měla zapamatovat. Dámy, které jsou o něco nižšího vzrůstu se často bojí, že šaty pro dámy jejich velikosti neexistují. Nicméně stojí za to vědět, že existuje mnoho šatů pro drobné ženy s menší postavou, ve kterých budou vypadat stylově, elegantně a krásně. Chcete zjistit, v jakých šatech budete vypadat skvěle bez ohledu na vaši výšku? V tom případě si určitě přečtěte našeho průvodce.

Showroom a spokojená zákaznice

Jaké šaty pro plnoštíhlé menší dámy a jsou šaty dobrou volnou pro drobné ženy??

 

Může se zdát, že šaty nejsou tou správnou volbou pro dámy menšího vzrůstu. Ukazuje se však, že existují šaty, které jsou ideální pro ženy nižší postavy. Musíte však vědět, jaké oblečení dokonale ovlivní proporce postavy. Opticky prodlouží nohy, a co víc, dodají postavě lehkost. Seznamte se s našimi návrhy a zjistěte, které modely šatů jsou pro vás tou nejlepší volbou a také jaká délka šatů bude vyhovovat vaší výšce.

 

Menší postava a dlouhé šaty

Skvělou volbou jsou dlouhé šaty, které zajistí, že se silueta opticky prodlouží. Délka šatů totiž přímo ovlivňuje to, jak vypadá silueta. Dlouhé šaty (i ve velkých velikostech) opticky prodlouží nohy, a co víc, zeštíhlí siluetu. Menší dámy by rozhodně měly volit takové modely, které mají jednoduché střihy, ale zdůrazňují všechny přednosti ženského těla a zároveň skrývají jeho nedostatky. K dlouhým šatům se vyplatí sladit klasické vysoké podpatky, aby celý komplet získal elegantní a nadčasový charakter.

 

Krátké a mini šaty pro menší ženy

Mini šaty velikosti plus size jsou dobré i pro nízké ženy. Jejich výhodou je, že se skvěle hodí na večerní párty. Společenské šaty ve velkých velikostech se doporučují především energickým ženám, které mají svůj styl a rády vyčnívají v davu. Dobře padnoucí minišaty zdůrazní ženské tvary a učiní klasický styling smyslným a sexy. V létě se vyplatí volit minišaty s tenkými ramínky, ke kterým doladíte sako nebo pelerínu. Tímto způsobem můžete zdůraznit horní části těla, což odvede pozornost od spodních partií.

 

Šaty pro menší baculky a midi šaty?

Vřele doporučujeme pro dámy menšího vzrůstu oblékat se do midi šatů. Jde se o jednoduché šaty, které pěkně sedí na postavě a dokážou zdůraznit všechny její přednosti. Pokud chcete vědět, jaké šaty budou nejlepší pro každodenní příležitosti, vyplatí se vybrat si jednoduché modely, jako jsou  právě midi šaty. Pokud chcete mít ve svém šatníku modely šatů, které se osvědčí při mnoha příležitostech, určitě zvolte šaty v midi délce. Toto jsou ty pravé šaty pro nízké ženy, ve kterých bude tělo vypadat senzačně a nohy se budou zdát štíhlé a dlouhé.

 

Jaké šaty pro dámy s postavou tvaru jablka, hrušky nebo přesýpacích hodin? Na tyto otázky vám odpovíme právě teď ????

 

Šaty pro menší ženy s postavou ve tvaru jablka?

Při nakupování, abyste našli dokonalé šaty pro sebe, stojí za to věnovat pozornost tvarům a typu postavy.

Dámy s postavou jablka se vyznačují:

  • Větší prsa
  • Výraznější bříško
  • Větší zadeček
  • Širší boky

 

Showroom a spokojená zákaznice

U takových tvarů se vyplatí zvolit správný střih šatů, který zdůrazní přednosti postavy a zároveň skryje všechny nedostatky. Pokud chcete zvýraznit co nejlepší tvar postavy, vyplatí se rozhodnout pro šaty ve větší (maxi) délce, které opticky prodlouží siluetu. Perfektní budou modely s výstřihem do V (nebo překříženým výstřihem do V), který poprsí pěkně zvýrazní, ba co víc, opticky ho zvětší. Šaty pro menší ženy s jablkovým typem postavy by se měly rozhodnout pro modely s výrazným pasem. Můžete tak zvýraznit pas, který u tohoto typu postavy často není jasně definovaný a je třeba jej zdůraznit.

 

Nejlepší šaty pro dámy s tvarem postavy hruška.

  • Malé poprsí
  • Jasně definovaný pas
  • Ploché bříško
  • Široké boky
  • Vyčnívající zadeček

U tohoto typu postavy je nejlepší volit šaty, které zdůrazní horní část těla, a odpoutají tak pozornost od širokých boků a většího zadečku. Dobře fungují modely, které mají top zdobený v podobě nabíraných rukávů. Doporučují se kreace se vzory v horní části, které zdůrazní dekolt a ramena.

 

Šaty pro menší plnoštíhlé dámy s postavou ve tvaru přesýpacích hodin?

Ženy, jejichž tělo má tvar přesýpacích hodin, si i přes svůj nízký vzrůst mohou vybrat jakýkoli typ šatů. Jejich proporce siluety jsou téměř dokonalé, díky čemuž vypadají dobře ve všech modelech šatů. V jejich případě budou dobrou volbou šaty jednoduchého střihu nebo dobře padnoucí na tělo. Vyplatí se zvolit šaty po kolena, které odhalí nohy. Nižším ženám  se doporučují šaty se vzory, které odvedou pozornost od nedostatků postavy. Dobrým řešením jsou také plus size šaty v klasických, nadčasových a tlumených barvách. Ženy s tvarem přesýpacích hodin mají výběr mnohem jednodušší, protože vypadají dobře ve všech střizích.

Vybrat perfektní šaty by tedy pro takové ženy neměl být problém.

 

Milé dámy, kdykoliv nám zavolejte, rádi vám s výběrem šatů poradíme.