Oblíbené (0)
MĚNA
Volejte, rády Vám poradíme
734 622 002 
saty@blankastraka.cz
0 ks

Kam si vzít dámský kostým?

Dámský kostým či oblek – klasičtější outfit v šatníku ženy snad neexistuje. Bývá spojován s úřadem, případně velmi oficiálními obřady. Využijete dámský kalhotový kostým nebo kostým se sukní i jinde? Opravdu nebude dámský kalhotový kostým nebo kostým se sukní fungovat i při jiných příležitostech? Určitě ano, jen je potřeba zvolit ten správný styl. Ve správném obleku bude krásná každá žena bez ohledu na věk.

Nedá se upřít, že dámský kostým nebo takzvaný oblek je mimořádně elegantní záležitost. Připomíná nám tedy spíše oficiální situace, jako je kancelářská práce nebo obchodní jednání. Podle obecně platného dress code by se takové oblečení mělo vyznačovat spíše klasickými rovnými liniemi a tlumenými barvami, jako jsou: šedá, černá, odstíny námořnické modři nebo hnědé.

 

To však neznamená, že by žena nebo podnikatelka pracující v kanceláři měla vypadat smutně a potemněle. Její oblečení v první řadě nemusí být jednotné, outfit zpestří a rozveselí jemné kárování nebo proužky. Ne vždy je nutné nosit kostým v tmavých barvách. Pokud pravidla na pracovišti nejsou příliš konzervativní, můžeme se rozhodnout pro trochu živější barvy: modrou, fialovou nebo smaragdovou. Samozřejmě také všechny druhy béžové nebo bílé budou skvěle fungovat

 

 

Showroom a spokojená zákaznice

 

Jen do práce?

Nyní zopakujme otázku, kterou jsme si položili na začátku: je dámský kostým vhodný pouze do kanceláře a na jiné velmi oficiální a formální příležitosti, kde platí přísný dress code? To rozhodně ne!

Dámský kalhotový kostým nebo kostým se sukní či šaty, v pestrých barvách a zdobený atraktivními doplňky, jako je pásek, náušnice a samozřejmě slušivá halenka, udělá své například na rodinných oslavách a večírcích. Kostým vyrobený z kvalitního materiálu se hodí téměř při každé příležitosti: večery ve společnosti přátel, večeře s milovanou osobou, narozeniny kamarádky nebo divadlo. Lehký vzdušný kostým se hodí i na trochu slavnostnější zahradní párty uprostřed parného léta.

 

 

Showroom a spokojená zákaznice

 

Jak vypadat dobře v kostýmu?

Tajemství spočívá především v pečlivém sladění kostýmu s vaším tělem – dokonale sladěný outfit by měl zamaskovat případné nedostatky naší postavy, ale zároveň zdůraznit její přednosti. Podle současné módy je žádoucí oblek přiléhající k tělu, ale ne upnutý – nesmí působit příliš upnutým dojmem.

Důležitá je samozřejmě i kvalita materiálu a šití. Pokud chceme vypadat dobře, vyplatí se vsadit na to nejlepší. Nekvalitní vlákno na těle tak dobře nevisí, což je hned znát.

 

 

Showroom a spokojená zákaznice

 

Vybírat můžete z naší nabídky zde >>>