Oblíbené (0)
MĚNA
Volejte, rády Vám poradíme
Showroom Praha 7: 734 570 058
Showroom Ústí n. L.: 734 622 002

saty@blankastraka.cz
0 ks

Kariéra u Blanky Straky

Najděte si lepší práci.

HLEDÁME ASISTENTKU PRODEJE, PRAHA 7

Milé dámy, máte rády šaty tak jako my? Milujete retro módu a ráda radíte ostatním co na sebe? Pokud ano, tak jste pro nás ta pravá. Hledáme prodejní asistentky do našeho obchodu s retro šaty Blanka Straka. Náplní Vaší práce bude prodej retro šatů a doplňků, vyřizování objednávek či starost a péče o naše zákaznice. Kde nás najdete: Argentinská 286/38, Praha 7 - Holešovice . Požadujeme: příjemné vystupování, praxi v prodeji oděvů min. 3 roky, SŠ s maturitou. dobrou znalost AJ nebo NJ (slovem i písmem), znalost některého z grafických programů na úpravu fotografií, orientace v sociálních sítích typu Facebook, Instagram, YouTube, Pinterest, dobré organizační, administrativní a komunikační schopnosti.

Nabízíme Vám příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu a dobré finanční ohodnocení. Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis včetně fotografie na e-mail: kariera@blankastraka.cz

 

HLEDÁME OSOBNÍ ASISTENTKU PRO BLANKU STRAKU, PRAHA nebo ÚSTÍ NAD LABEM

Milé dámy, máte rády šaty tak jako my? Hledáme osobní asistentku pro Blanku Straku na zkrácený úvazek. Náplní Vaší práce bude organizace chodu kanceláře, koordinace pracovních schůzek, komunikace s obchodními partnery, příprava podkladů pro porady a jednání. Požadujeme: zkušenosti z obdobné pozice min. 3 roky, přátelskou povahu, týmového ducha, komunikační a organizační schopnosti, zodpovědnost, důslednost, samostatnost, iniciativní přístup k plněným úkolům a znalost standardů obchodní korespondence. Minimálně SŠ vzdělání s maturitou ekonomického směru, výbornou uživatelskou znalost na PC, perfektní znalost českého jazyka a gramatiky, velmi dobrou znalost anglického jazyka slovem i písmem.

Nabízíme Vám příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu a dobré finanční ohodnocení. Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis včetně fotografie na e-mail: kariera@blankastraka.cz

 

HLEDÁME TU NEJLEPŠÍ BLOGERKU, VLOGERKU, FOTOGRAFKU...

Máte úspěšný blog, Facebook, nebo YouTube kanál? Máte rádi módu a sledujete trendy na sociálních sítích? Chtěli byste spolupracovat s Blankou Strakou? Pak hledáme právě Vás. Napište nám na e-mail petr.straka@straper.cz.