Oblíbené (0)
MĚNA
Volejte, rády Vám poradíme
734 622 002 
saty@blankastraka.cz
0 ks

Nová kolekce letních šatů 2022 - trendy a tipy

Šaty, které Vás připraví na všechny zábavné letní plány – cestování, oslavy a večírky. Musíte se také připravit na dny strávené na pláži a samozřejmě svatební sezónu. Tedy šaty na svatbu pro družičky, hosty nebo svatební matku. Nová kolekce šatů pro letní sezónu 2022 přibývá i na našem e-shopu. Prohlédněte si ty nejnovější kousky.

Showroom a spokojená zákaznice

Léto je za dveřmi a s ním obdobím hravých a ležérních šatů, kdy předvedete svůj styl! Tedy skoro. Netřeba dodávat, že jednoduché, stylové jednodílné oblečení ve formě šatů, je v tomto období důležitější než kdy jindy a my jsme vybrali ty nejlepší tipy pro letní šaty, které se v této sezóně budou nosit.

 

Bez těchto letních šatů, je Váš šatník neúplný.

 

 

 

Bílé letní šaty

Jednoduché bílé šaty se nemusí zdát nic extra, ale ty dokonalé mohou být všelékem na to, v čem v létě zazářit. Jsou vhodné téměř pro každou letní příležitost a od mini po midi až dlouhé šaty umožňují nekonečné možnosti doplňků. Stačí vyměnit boty, doplnit je letní kabelkou dle vlastního výběru a vaše bílé šaty budou pokaždé nové.

Denní šaty – volnočasové šaty

Jednoduché letní šaty jsou jedním z nejuniverzálnějších kousků sezóny. Můžete jej stejně snadno nosit jako plážový přehoz jako na svatbu (pokud máte ty správné doplňky). Pokud si vyberete správně, tak stejné šaty můžete nosit na víkendové procházky po okolí, na piknik v parku nebo dokonce na večerní koktejly. Vzdušné a lehké, květinové denní šaty budou hrdinským kouskem ve vašem letním šatníku.

Košilové šaty

Pokud nemáte náladu na extravaganci, pak budou košilové šaty ideální volbou. Košilové šaty se hodí téměř pro každou příležitost, i když mají sportovní a ležérní nádech, ale pokud jsou správně doplněny, můžete je využít i na formální událost. Vše závisí na vašem stylu a nápadu dobře experimentovat.

Šaty na knoflíky

Jsou to hezké, někdy až sportovní šaty, které jsou především šik a můžete je také spárovat s neformálními botami, aby vypadaly civilněji. Tyto šaty mají knoflíky odshora dolů, stejný trend bude pravděpodobně i mezi sukněmi. Vypadají velmi šik a trendy a lze je nosit téměř pro každou příležitost.

Maxi šaty

Léto je opravdu zábavné a stejně tak maxi šaty - krásné a pohodlné na nošení. Jedná se o cel-rozepínací šaty, které jsou velmi ženské a jsou vhodné na každodenní výlety. Pokud pro vás nejsou přiléhavé šaty vhodné, maxi šaty by rozhodně měly být na vašem seznamu.

 

Vysoké nízké šaty (rozdílná délka sukně)

Vysoké nízké šaty jsou ty, které jsou delší zezadu a trochu kratší zepředu. Je to již starší trend až klasický trend, ale díky své jedinečnosti nikdy nevyjde z módy.