Oblíbené (0)
MĚNA
Volejte, rády Vám poradíme
734 622 002 
saty@blankastraka.cz
0 ks

Plesová sezóna v plném proudu

Milé dámy, chystáte se na ples či bál a opět nemáte co na sebe? Přemýšlíte, jestli volit šaty jednobarevné nebo se vzorem? Dlouhé či kratší střih? Nechte se inspirovat pestrým výběrem, který lahodí nejen oku, ale i svědčí i ženským křivkám a stanete se opět královnami tanečních parketů.

PLESOVÁ SEZÓNA V PLNÉM PROUDU

Je tady plesová sezona a Váš dlouho očekávaný večer plný tance, zábavy, skvělé společnosti, dobrého jídla i pití se blíží. A Vás, jako správnou ženu, trápí jediná otázka: „Co si na ples vzít na sebe?“ Výběr vhodných šatů na takový večer je velice důležitý a rozhodování nebývá ani trochu snadné. Jde přece o významnou společenskou akci, na které chce každá dáma vypadat co nejlépe, cítit se pohodlně, ale přitom přitažlivě. V žádném případě nenechávejte výběr na poslední chvíli, protože se může stát, že si vyberete model tzv. „znouzectnost“ a celý večer protrpíte někde v koutku. A to zajisté nechcete ani Vy, ani Váš partner.

 

Stejně jako každý rok nic nezkazíte, když si vyberete dlouhé šaty. Jsou vhodné na každou příležitost, sluší každé postavě a ženám v každém věku, jsou elegantní a splňují i přísný dress code. Stále převládá jednoduchost, protože právě v jednoduchosti najdete nejvíc krásy a elegance. Nicméně i nadčasová krajka dokáže zahrát svůj prim.

 

Podle toho, na jaký ples se chystáte, jestli jde o formální či neformální akci, můžete přizpůsobit i celkový střih dlouhých šatů. Pořád je in jednoduchá silueta, na formálnější akce se nebojte obléct šaty, které mají širší sukně a některé i dosti bohaté a nařasené, ale obruče raději nechte doma. Co se týká barev, tak jednoznačně vedou jednobarevné šaty. A z barev si určitě můžete vybírat nejen klasické černé, ale také šedé, červené, starorůžové, zelené, tyrkysové, různé odstíny modré, karamelové atd. Rozhodně se nemusíte řídit pouze nejnovějšími trendy, protože by se taky mohlo stát, že se na plese sejde více žen ve stejném modelu, a to dokáže pořádně zkazit náladu. A ani nejnovější trend nemusí slušet každému.

 

Dejte na svoji intuici, berte ohled na svůj věk i postavu, vyberte si takové šaty, které se Vám prostě líbí, cítíte se v nich příjemně a pohodlně a zvýrazňují Vaše přednosti v tom správném smyslu slova. Je to především Váš večer a je jen na Vás, v jakých kráskách se na něm objevíte.