Oblíbené (0)
MĚNA
Volejte, rády Vám poradíme
734 622 002 
saty@blankastraka.cz
0 ks

Plesové a společenské šaty 2023

Ať už jde o ples, svatbu, firemní večírek, promoci, pozvání do divadla, chce to výjimečné šaty na míru, které splní vaše očekávání, ale také určitý dress code. Společenská událost se obvykle nese v duchu výjimečnosti, oslav nebo decentní atmosféry, která vyžaduje i výjimečný oděv mužů i žen. To znamená, že rozhodně žádné džíny, tepláky, trička a mikiny ani nevýrazné kostýmy, ve kterých chodíte běžně do práce. Chce to oděv, který vyjadřuje výjimečnost, eleganci, úctu k pozvání na danou akci a hlavně z vás dělá někoho zcela jiného. Přesně takový charakter mají společenské šaty.

Většina žen si pro ně zajde do půjčovny, kde sice rovněž nějaký výběr bývá, ale pořád vám budou chybět ve skříni. A v období plesů může být výběr natolik omezený, že si budete muset nějaké vzít z nouze a společenská akce nedopadne dle vašich představ. A co když přijde další společenská akce a vy nebudete připravena? Ve vašem šatníku rozhodně společenské plesové a večerní šaty nemohou chybět. Krásné šaty vhodné na prodlouženou, věneček, ples, či jinou společenskou událost? U nás je pořídíte za stejnou cenu jako v půjčovně - s tím rozdílem, že šaty Vám zůstanou. 

 

 


V poslední době vládne ve společenských šatech především jednoduchost a elegance. Obvyklý je dlouhý střih v krajce či saténu, který dá vyniknout vaší siluetě, ale setkat se můžete i s něžnými vzory. Kráse žen polichotí také úžasný výběr barev, takže nejen černá a bílá, ale i modrá, růžová, červená a různé příjemné vzory přispějí k vaší výjimečnosti. Můžete být za něžnou holčičku, ale také elegantní dámu. Opět platí, že prvořadé jsou vaše pocity a potřeby, takže cítit se pohodlně a příjemně. A také v dobrém slova smyslu upoutat pozornost. Při výběru na konkrétní akci je důležité dodržet požadovaný dress code, který je na některých společenských akcích požadovaný. To znamená, že pokud není žádoucí krátký střih, tak rozhodně se nesnažte přesvědčit, že vhodný je, i když by vám moc slušel.

Slušet vám to totiž bude i v dalších společenských šatech, které zvýrazní vaši postavu, přednosti a především krásu.