Oblíbené (0)
MĚNA
Volejte, rády Vám poradíme
734 622 002 
saty@blankastraka.cz
0 ks

Poradíme vám, jak vypadat štíhlejší, 1. část

Každá žena, bez ohledu na velikost, kterou nosí, chce vědět, jak vypadat štíhlejší. Pokud se chcete dozvědět více o tom, jak vypadat štíhlejší, určitě si pročtěte našeho průvodce. Zjistěte s námi, co vás zeštihluje. Zjistěte, jaké oblečení vám umožní vypadat hubeněji a cítit se jistěji.

Showroom a spokojená zákaznice

Existuje pár pravidel, která stojí za to pamatovat, abyste mohli pozitivně ovlivnit svůj vzhled.

Jak vypadat štíhleji – naučte se jednoduchá pravidla, která to umožňují ->

Vyberte si oblečení ve správné velikosti
Rozhodněte se pro oblečení se správným střihem.
Pokud si vyberete pruhy, tak pouze svislé.
Pamatujte, že tmavé barvy vás zeštíhlí!

 

1. VYBERTE SPRÁVNOU VELIKOST

Nejprve se ujistěte, že vaše oblečení má správnou velikost. Pokud chcete skrýt nedokonalosti své postavy a opticky ji zeštíhlit, rozhodně nemůžete nosit příliš malé oblečení. Nejenže sníží pohodlí při nošení, ale co víc, zdůrazní všechny nedostatky postavy. Příliš velké oblečení však také není dobrou volbou. Velké oblečení způsobí, že vaše silueta bude vypadat větší, než ve skutečnosti je. Pokud si chcete vybrat dámské oblečení ve správné velikosti, podívejte se na nabídku e-shopu a řiďte se tabulkami velikostí.

 

2. VYBERTE SI NEJEN ŠATY SPRÁVNÉHO STŘIHU

Dalším pravidlem, které stojí za zapamatování, je samozřejmě střih oblečení, který by měl být přizpůsoben typu postavy. Pokud chcete schovat bříško, je nejlepší zvolit volné oblečení, které nebude na jeho povrchu těsné. Doporučují se i modely se vzory ve spodní části oblečení, které na tento nedostatek pomohou skrýt. Při hledání oblečení, které nebude zdůrazňovat boky, stojí za to volit rozevláté modely, které na takovou nedokonalost nebudou upozorňovat. Při nakupování stojí za to zjistit, jaký typ postavy máte, abyste si mohli vybrat šaty, sukně, kalhoty nebo halenky, které dokonale ovlivní postavu a skryjí nedokonalosti.

 

3. VYBERTE SI ODĚV SE SVISLÝMI PROUŽKY

Pokud chcete vědět, jak zeštíhlit postavu, vyplatí se vybrat oblečení se svislými pruhy. Perfektní jsou vertikální linie, které opticky zeštíhlují a navíc prodlužují postavu. Kupujte si tedy věci v tomto vzoru, abyste mohli vypadat štíhle každý den. Můžete tak zdůraznit největší přednosti svého těla, jako jsou nohy.

 

 

Showroom a spokojená zákaznice

4. PAMATUJTE, ŽE TMAVŠÍ BARVY ZEŠTÍHLUJÍ!

Chcete-li poslouchat módní triky na hubnutí, stojí za to věnovat zvláštní pozornost oblečení v tmavých barvách. Jasné barvy by samozřejmě neměly být vyloučeny z dámského šatníku, ale měly by být kombinovány s oblečením v tmavých odstínech. Pokud chcete například opticky zeštíhlit nohy a boky, měli byste se rozhodnout pro světlý top a tmavší spodní část. Pokud však chcete upozornit na dlouhé nohy a skrýt široká ramena a vystouplé bříško, měli byste to udělat naopak, tedy zvolit tmavý top a světlý spodek. Odstíny barev by měly být sladěny s vaší barvou pleti, aby oblečení nejen skrylo nedokonalosti, ale také podporovalo vaši přirozenou krásu.

 

Příště se zaměříme na výběr vhodných doplňků, materiálů a obuvi.