Oblíbené (0)
MĚNA
Volejte, rády Vám poradíme
734 622 002 
saty@blankastraka.cz
0 ks

Šatování s Blankou Strakou v Brně

Milé dámy,

vyslyšely jsme Vaše prosby a naše šaty jedou za Vámi na Moravu! Tržnice na Zelném trhu zažije své první velké brněnské Šatování ve dnech 8. - 9.11.2018, kde si budete moci vybrat z cca 2500 ks šatů, spodniček a kabelek svůj vysněný kousek. S děvčaty se na Vás budeme těšit ve čtvrtek 8.11.2018 a v pátek 9.11.2018 v čase 10 - 19 hodin. Poznamenejte si datum do svého kalendáře

 

Rádi bychom také naší akcí podpořily začínající spolupráci s projektem Moment. Jde o síť charitativních obchodů, které prodávají darované věci, především oblečení a ziskem z prodeje podporují neziskové organizace enviromentálního a sociálního směru. Vyměňte staré šaty za nové a získejte slevu 100,- Kč na jejich nákup! Přineste již Vámi nenošené šaty, které mohou udělat radost někomu jinému a podpořte tak dobrou věc.

 

Partnerem akce je opět kosmetické studio GERnétic, jehož dámy Vás budou rozmazlovat a které si pro Vás připravily antistresovou masáž rukou, vzorky kosmetiky a poradí Vám s péčí o pleť.

Na akci není nutné se objednávat a věřím, že se osobně potkáme se spoustou milých dam, které si přijdou udělat radost a odnesou si krásné šaty.

 

Těšíme se na Vás. Vaše Blanka Straka

 MILÉ DÁMY, DOVOLUJEME SI VÁS UPOZORNIT, ŽE V TERMÍNU 7. - 9.11.2018 BUDOU SHOWROOMY V PRAZE I ÚSTÍ NAD LABEM UZAVŘENÉ Z DŮVODU KONÁNÍ PRODEJNÍ AKCE V BRNĚ A NEBUDOU TEDY ODESLÁNY ANI VAŠE OBJEDNÁVKY. PLNĚ K DISPOZICI BUDEME OPĚT V PONDĚLÍ 12.11.2018. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ. 

 

Sledujte Šatování s Blankou Strakou v Brně i na Facebooku