Oblíbené (0)
MĚNA
Volejte, rády Vám poradíme
734 622 002 
saty@blankastraka.cz
0 ks

Šaty k moři

Milé dámy, léto je v plném proudu a vy už počítáte dny, které zbývají do vaší dovolené u moře. Chcete si tento zážitek pořádně užít a myslíte také na vhodné oblečení? Určitě nemůžete zapomenout na šaty a nejlépe na šaty vhodné k moři.

Na dovolené byste se měly cítit skvěle a přitažlivě. Volné a vzdušné materiály přidávají ženám na eleganci, ale také tajemnosti. Jsou pohodlné a zajisté se v nich vidíte, jak kráčíte po pláži, vaše nohy omývá slané moře a šaty vanou ve směru větru. V pozadí už jen západ slunce a nádherná momentka do vašeho alba je na světě. Pod takovými šaty budete nosit také plavky. Je potřebné tyto dvě různé věci zkombinovat tak, aby vám nebylo ubráno na kráse a eleganci a zároveň oblékání a svlékání šatů bylo rychlé a praktické. A vzhledem k tomu, že z vody vyjdete mokré, tak šatům by neměla vadit voda a měli by zachovat i pod tímto vlivem svůj dokonalý vzhled.

Šaty k moři by se měli nést hlavně ve znamení vzdušnosti. Takže lehké materiály a volně padnoucí. Opět jsou in květinové vzory a pestré barvy. Další jejich praktickou vlastností by mělo být, že třeba z pláže v nich budete moci vyrazit rovnou na procházku po městě. Jen tak bezstarostně, svobodně a v dobré náladě.

Tak jako moře, tak i šaty pro tento účel se nesou v duchu uvolněnosti, fantazie, přitažlivosti a pozitivní energie. Můžete zvolit kraťasy a tričko, ale budete zbytečně upjaté a nebudete se cítit pohodlně. Šaty mají ten dar, že vás nijak nezatěžují a nechají vaše tělo i mysl doslova odpočívat. Je to způsobené nejen materiály, ale i střihy, které snadno přizpůsobíte vaší postavě i vkusu. Dovolená na pláži je snem mnoha žen. Když už ten vytoužený okamžik přijde, tak to chce mít všechno podle představ. Tedy i oblečení. A věřte, že šaty jsou nejlepší volbou pro každou příležitost. BS