Oblíbené (0)
MĚNA
Volejte, rády Vám poradíme
734 622 002 
saty@blankastraka.cz
0 ks

Šaty na dovolenou

Balíte se na dovolenou a nevíte, co všechno si ještě s sebou vzít? Pro horké letní dny se hodí zabalit také letní šaty neboli šaty na dovolenou. Nezapomněli jste?

Těšíte se na dny letního volna? Víte už, kam pojedete na dovolenou? K moři nebo někam za krásami naší vlasti? V každém případě si nezapomeňte zabalit i nějaké šaty na dovolenou, které se hodí pro horké letní dny a na různé příležitosti. Bez šatů by to v létě ani nešlo a právě proto nemůžou chybět na žádné dovolené. Jejich výběr by měl být takový, abyste se v nich nezapotili ani, když teploty vyskočí na 30°C. Volte tedy lehké a vzdušné materiály, příjemné na nošení i na dotek.

 

Dalším faktorem k výběru je jejich střih. Nejčastějším řešením jsou šaty na ramínka a s kolovou sukní nad kolena. Sluší každé postavě a bude vám v nich příjemně po celý den i večer. Nezapomeňte, že kromě koupání vás čeká třeba procházka, posezení u sklenky vína, večírek, kulturní akce, takže jedny šaty na dovolenou stačit nebudou. Barvy a vzory jsou dalším bodem výběru. Letí puntíky, květiny, motýlky i pruhy. Abyste si dovolenou užili v dobré náladě, volte pestřejší barvy jako je červená, růžová, zelená, modrá nebo třeba žlutá.

Výhodou oblékání na dovolené je, že si můžete dovolit úplně všechno. Nejdete do práce, na nákup, či za dalšími povinnostmi. Jdete jenom odpočívat a užívat si volné dny. A v tomto duchu se má nést i styl vašeho oblečení. Žádný dress code v tomto směru neexistuje. Je vám teplo? Nebojte se odhalit svoje ramena a nohy. Nezahalujte se do tmavých barev. I když nejste spokojené se svojí postavou, a to jste pouze zbytečně sebekritické, tak v cizím kraji nebo zemi vás přece nikdo nezná a jejich názor vás nezajímá. Oblékněte si šaty svých snů a buďte konečně svá.

Dovolená a letní šaty pro tento účel vám umožní nejen odpočívat, ale také vám zvednou sebevědomí. Budete se cítit natolik dobře, že víc budete vnímat i svoji krásu. A v pohodlných šatech ji ještě víc zvýrazníte. Připravte se na léto, na které dlouho nezapomenete. BS