Oblíbené (0)
MĚNA
Volejte, rády Vám poradíme
734 622 002 
saty@blankastraka.cz
0 ks

Udržitelná móda a Blutsgeschwister

Udržitelná móda

Udržitelnou módu lze definovat jako oblečení, obuv a doplňky, které jsou vyráběny, uváděny na trh a používány co nejudržitelnějším způsobem s přihlédnutím k životnímu prostředí a sociálně-ekonomickým hlediskům.

Vývoj udržitelné módy v praxi znamená nepřetržitou práci na zlepšování všech fází životního cyklu produktu, od návrhu, surovin, výroby, přepravy, skladování, marketingu i konečného prodeje, až po opětovné využití materiálů, opravy a recyklace produktů a jejich doplňků.

Představujeme Vám vlajkové značky udržitelné módy v našem obchodě.

Blutsgeschwister

Nekonvenční, kreativní a originální.

 

Německá módní značka Blutsgeschwister byla založena za slunné Popeleční středy v březnu roku 2001 úzkým okruhem vizionářů, lidí svobodného ducha a hedonistů.

Jednou z nich byla Karin Ziegler, která dodnes odpovídá za tvorbu všech kolekcí.

Společnost začala tvořit v opuštěné průmyslové zóně poblíž severního nádraží u Stuttgartu, která poskytovala ideální místo pro rozvoj toho, na čem Blutsgeschwister celou dobu své existence stojí. Tedy vytvoření výrazné módní značky pro spřízněné duše okouzlené světem módy.

V roce 2009 nastoupil na palubu Stephan Künz, což vyvrcholilo otevřením nové centrály v Berlíně.

Cílem Blutsgeschwister zůstává vytváření vlastních bezstarostných světů inspirovaných cestováním.

Módní kolekce Blutsgeschwister mají tendenci ctít tradice, jedinečným způsobem kombinované s moderní městskou architekturou. Každý kousek vypráví svůj vlastní příběh.

Symboly této značky - kříž, srdce a kotva - pocházejí z námořnictví. Symbolizují víru v jednotlivce, lásku ke kreativitě a pokorný přístup k přírodě. Blutsgeschwister si zakládá na spravedlivé sounáležitosti, ať už v jednání s kolegy, zákazníky nebo dodavateli. A především jedná co nejudržitelněji s důrazem na dlouhodobou kvalitu a šetrné využívání přírodních zdrojů.

 

Portfolio značky zahrnuje celou škálu dámského oblečení.  Na své si přijdou milovnice šatů, sukní, kalhot, legín, košilí nebo halenek. Pro studenější měsíce Blutsgeschwister přináší řadu krásných bund a kabátů.

 

Vše od Blutsgeschwister >>>