Oblíbené (0)
MĚNA
Volejte, rády Vám poradíme
734 622 002 
saty@blankastraka.cz
0 ks

Výjimečná společenská událost

Kdo by neznal pohádku o Popelce? Zrealizovaný sen mnoha žen, protože každá chce být tajemná a krásná aspoň jeden den v roce. To chce plesové šaty jako z oříšku.

Takové pozvání není nic, co by se dělo každý den. Jde o mimořádnou akci, která opravdu vyžaduje i mimořádně jiné oblečení, než ve kterém chodíte běžně. Ale zároveň je to příležitost, abyste ze sebe udělaly tu nejhezčí ženu pod sluncem. A takové příležitosti je dobré se pořádně chopit!

 

 

 

Držte se plánu:

• nenechávejte výběr plesových šatů na poslední den před akcí
• vyberte si střih, délku, materiály i barvy takové, abyste se cítily pohodlně
• nebojte se jednoduchosti, ale ani extravagance a luxusu
• do přípravy dejte všechno

 

Odhodlání již máte, teď už si jen vybrat ty úchvatné plesové šaty, které jsou stvořené přímo pro Vás. Většina žen nachází zalíbení v dlouhém střihu, který sahá až na zem. Jedná se o elegantní verzi, která sedne štíhlým i plnoštíhlým ženám. Nejsou však zakázané ani varianty nad kolena s elegantně propracovaným horním dílem a širší sukní. Barva v obou variantách hraje velkou roli, protože každé ženě sluší jiný odstín. Pokud si nejste jisté, tak nic nezkazíte starou známou černo-bílou klasikou. Nejdůležitější je se ve zvoleném modelu cítit příjemně. Teď už zbývá jen popřát Vám příjemnou zábavu a mnoho krásných vzpomínek. BS