Oblíbené (0)
MĚNA
Volejte, rády Vám poradíme
734 622 002 
saty@blankastraka.cz
0 ks

Cicatridina mast | léčba ran, každodenní perianální hygiena

A8006-BSCR
351 Kč Kč
Sleva e-shop: 0 %
Skladem
Zítra:Osobní odběr - showroom Ústí nad Labem (zboží rezervujeme max. 3 pracovní dny) St 17.07.:Výdejní místo - Zásilkovna.cz (zdarma již od 1990 Kč) St 17.07.:Balíčkem kurýr (doručení na Vaši adresu přes služby Zásilkovny, zdarma již od 1990 Kč)
Kdy zboží dostanu
Zítra:Osobní odběr - showroom Ústí nad Labem (zboží rezervujeme max. 3 pracovní dny) St 17.07.:Výdejní místo - Zásilkovna.cz (zdarma již od 1990 Kč) St 17.07.:Balíčkem kurýr (doručení na Vaši adresu přes služby Zásilkovny, zdarma již od 1990 Kč)

 Privátní zkoušení šatů 734 622 002Zavolejte nám a přijeďte si šaty vyzkoušet!

 Nevíte, jaký střih šatů se hodí k Vaší postavě?Obraťte se s důvěrou na nás a budete spokojené stejně jako tisíce jiných zákaznic, kterým jsme již poradily.

 Doporučte nás kamarádce.Víte o dámě, které by naše šaty slušely? Budeme rády, když jí náš obchod doporučíte.

 Pozor! Denně nové kousky na FacebookuSledujte nás, nenechte si je ujít. Máme přes 78.000 fanoušků, sledujte nás také.

Mast CICATRIDINA® působí díky přítomnosti kyseliny hyaluronové, mukopolysacharidu, který se hojně nachází v mnoha tělesných tkáních. Kyselina hyaluronová díky své schopnosti zadržovat vodu vytváří film, který hydratuje, urychluje a zlepšuje proces obnovy epitelu a hojení tkání.

 

INDIKACE:

Pomocná léčba při procesech hojení v případě:

- Podráždění a zarudnutí, a to i po ošetření peelingem, depilací a laserem

- Povrchových ran: prasklinek, škrábanců, odřenin, zarudnutí kůže, povrchových řezných ran

- Hlubokých ran: operačních ran, popálenin prvního a druhého stupně, proleženin, vředů.

Způsob podání (návod k použití):

Před a po použití zdravotnického prostředku si umyjte ruce. Před každou aplikací se doporučuje postižené místo důkladně očistit.

- Těsnění tuby prorazte opačnou stranou víčka.

- Přiměřené množství přípravku naneste na postižené místo a lehce vmasírujte.

- V případě potřeby překryjte gázou.

- Tubu uzavřete víčkem.

 

Dávkování: Dospělí a děti: Aplikujte 2krát až 3krát denně nebo dle lékařského předpisu. V případě potřeby je možné používat mast CICATRIDINA® dlouhodobě. V každém případě po 30 dnech nepřetržitého používání léčbu na týden přerušte a poraďte se s lékařem.

 

Složení: Sodná sůl kyseliny hyaluronové 0,2 %, voda, tekutý parafín, cetylstearylalkohol, olej ze sladkých mandlí, steareth-2, steareth-21, glycerin, sorbitol, silikonový olej, chlorhexidin diglukonát, imidazolidinyl urea, EDTA, BHT.

 

Upozornění a varování: PŘED POUŽITÍM SI PEČLIVĚ PŘEČTĚTE NÁVOD K POUŽITÍ! Nepřekračujte předepsanou dávku bez konzultace se svým lékařem. Nepoužívejte v případě přecitlivělosti nebo nekompatibility s kteroukoliv složkou prostředku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se kontaktu s očima. Nepolykejte. Nepoužívejte, pokud je obal poškozený nebo pokud při prvním otevření není dokonale nedotčený. Neužívejte po uplynutí doby použitelnosti. Doba použitelnosti se vztahuje na správně skladovaný výrobek v neotevřeném obalu.

Interakce s jinými produkty nejsou známy, proto se doporučuje před použitím masti CICATRIDINA® současně s jinými zdravotnickými prostředky nebo léky k lokálnímu použití kontaktovat lékaře.

 

Zvláště prodloužené používání všech lokálně aplikovaných produktů může vést k projevům přecitlivělosti. V tomto případě, nebo pokud se u Vás objeví jiné nežádoucí účinky, přerušte léčbu a poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.

 

K zevnímu použití. Jelikož nebyly provedeny specifické klinické studie, v případě těhotenství nebo kojení se před použitím prostředku poraďte s lékařem. Po prvním otevření výrobek nepoužívejte v případě viditelných známek degradace jako je žloutnutí nebo nepříjemný zápach.

 

Balení: Tuba s 30 g masti

Materiál1