Oblíbené (0)
MĚNA
Volejte, rády Vám poradíme
Showroom Praha 7: 734 570 058
Showroom Ústí n. L.: 734 622 002

saty@blankastraka.cz
0 ks

Základ je správná velikost a střih

Zvolit si správnou velikost je základ úspěchu. Vaše spokojenost je u nás na prvním místě, proto níže uvádíme několik důležitých kroků, které Vás dovedou k výsledku, jenž Vám vykouzlí úsměv na tváři.

 

1) ZJISTĚTE SVÉ MÍRY - výška, prsa, průramek, pas a boky.

 

2) POROVNEJTE SVÉ MÍRY S TABULKOU VELIKOSTÍ ŠATŮ - tabulka velikostí je pro každý model originální a je vždy přiložena u příslušného modelu šatů.

 

3) PROVEĎTE OBJEDNÁVKU

 

4) OVĚŘTE S NÁMI VAŠI OBJEDNÁVKU - po provedení objednávky Vás budeme telefonicky kontaktovat, ověříme s Vámi vybranou velikost a podáme Vám veškeré informace o Vámi vybraném modelu. V tento moment můžeme objednávku upravit dle Vašich požadavků.

 

5) ŘEŠTE S NÁMI VAŠE POŽADAVKY - v případě, že Vám zakoupené zboží nebude vyhovovat, postaráme se o bezproblémovou výměnu či vrácení. Abychom společně co nejrychleji vyřešily Váš požadavek, kontaktujte nás vždy co nejdříve na telefonním čísle 734 570 058, společně najdeme to nejlepší řešení a poradíme Vám s kroky, které budou následovat.

 

6) SKVĚLE PADNOUCÍ ŠATY - pokud jste došla až sem, pravděpodobně již máte na sobě skvěle padnoucí šaty a vypadáte v nich úžasně.

                                                                               

Děkujeme za Váš nákup a budeme rády za Vaše hodnocení, Blanka Straka.