Oblíbené (0)
MĚNA
Volejte, rády Vám poradíme
734 622 002 
saty@blankastraka.cz
0 ks

Základ je správná velikost a střih

Zvolit si správnou velikost je základ úspěchu. Vaše spokojenost je u nás na prvním místě, proto níže uvádíme několik důležitých kroků, které Vás dovedou k výsledku, jenž Vám vykouzlí úsměv na tváři.

 

1) ZJISTĚTE SVÉ MÍRY - výška, prsa, průramek, pas a boky.

 

2) POROVNEJTE SVÉ MÍRY S TABULKOU VELIKOSTÍ ŠATŮ - tabulka velikostí je pro každý model originální a je vždy přiložena u příslušného modelu šatů.

 

3) VAŠE MÍRY NESOUHLASÍ S MÍRAMI V TABULCE – neváhejte nás kontaktovat emailem nebo telefonicky na číslech 734 570 058 nebo 734 622 002. Rády poradíme, přeměříme a doporučíme velikost či střih, podáme Vám veškeré informace o Vámi vybraném modelu.

 

4) PROVEĎTE OBJEDNÁVKU

  

5) ŘEŠTE S NÁMI VAŠE POŽADAVKY - v případě, že Vám zakoupené zboží nebude vyhovovat, postaráme se o bezproblémovou výměnu či vrácení. Abychom společně co nejrychleji vyřešily Váš požadavek, kontaktujte nás vždy co nejdříve na telefonním čísle 734 570 058, společně najdeme to nejlepší řešení a poradíme Vám s kroky, které budou následovat.

 

6) SKVĚLE PADNOUCÍ ŠATY - pokud jste došla až sem, pravděpodobně již máte na sobě skvěle padnoucí šaty a vypadáte v nich úžasně. Pošlete nám fotografii Vás ve Vašich nových šatech, a my ji na základě Vašeho souhlasu přidáme do skupiny „naše spokojené zákaznice“ na Facebooku. Stanete se tak inspirací pro budoucí zákaznicí.

                                                                               

Děkujeme za Váš nákup a budeme rády za Vaše hodnocení, Blanka Straka.