Oblíbené (0)
MĚNA
Volejte, rády Vám poradíme
Showroom Praha 7:   734 570 058
Showroom Ústí n. L.:  734 622 002

saty@blankastraka.cz
0 ks

Tým Blanka Straka

Výjimečné ženy, úspěch s noblesou.

NIKDY BYCH NEVĚŘILA, ŽE BUDU MÍT SVŮJ TÝM SNŮ

Ještě nedávno jsem pracovala, světe div se, jako šéfová v pneuservisu. Koukat celý den na upocené chlapy v montérkách se časem přejedlo a já se rozhodla pro něco více ženského.

Začalo to pár pěknými šaty prodávanými přes bazar a jak šel rok za rokem, tak přišel vlastní eshop, showroom a můj úžasný tým! Pojďte se pěkně obléknout a dobře se cítit, to je to, oč u šatů běží a my vám s tím pomůžeme.

"Pište, volejte, mailujte, prostě si mě najděte a já Vás budu hýčkat a dělat vše, co Vám na očích uvidím. Slibuji! Těším se na Vás."

Blanka

 

BLANKA

Blanka Straková, prostě a jednoduše Blanka Straka. Má ráda krásné a poctivé věci s nádechem tradice. Miluje šaty a jejím velkým přáním je, aby se vrátily zpět do dámských šatníků a ulic.

ROMANA

Dobrá duše našeho týmu, kterou baví móda, takže vám skvěle poradí nejen se šaty, ale také jaké k nim zvolit botky, kabelku či účes. Skvěle vaří a ještě lépe peče. "Dámy, noste šaty, ať je svět hezčí!"

DOMINIKA

Domča je energická, stále dobře naladěná, nic pro ní není problém, vždy ráda poradí a pomůže.

JITKA

Příjemná sympaťanda, která ráda nosí šaty a moc ji baví tanec na kolečkových bruslích tzv. roller dance. Věnovat se Vám bude v našem pražském showroomu.