Oblíbené (0)
MĚNA
Volejte, rády Vám poradíme
734 622 002 
saty@blankastraka.cz
0 ks

Privátní zkoušení šatů - Už žádné váhání

Mé milé, v našem showroomu v Ústí nad Labem si můžete vyzkoušet veškeré zboží, které je aktuálně skladem na e-shopu. Přes 3000 kusů šatů a 1000 spodniček čeká jen na Vás. Šaty, spodničky, kabelky a další naše kousky si můžete na místě rovnou zakoupit. Těšit se můžete na příjemné prostředí, kde budete mít dostatek soukromí během zkoušení. Rády Vám také poradíme, jaký typ šatů je pro Vás nejvhodnější, jak šaty kombinovat nebo jaké zvolit doplňky.

 

Těšíme se na setkání, s úsměvem Blanka Straka

  Kupte v našem showroomu 2 šaty Smashed lemon a dostanete jako dÁREK stylové zrcátko.

  vyměňte staré šaty za nové a získejte slevu až 100,- Kč

Vámi donesené šaty věnujeme na charitu organizacím sociálního charakteru a vy tak podpoříte dobrou věc.

 

Spokojená zákaznice Blanka Straka

 

1) PŘIJEĎTE K NÁM NA PRIVÁTNÍ ZKOUŠENÍ ŠATŮ

Nejste si jisté, kterou velikost šatů zvolit, nebo chcete vidět, jak Vám padnou na těle? Navštivte nás a vše si u nás v klidu vyzkoušejte! V čem jsme jiní než ostatní? V osobitém přístupu, který dnes tak chybí. Je pro Vás zkoušení v přeplněných obchodech nepříjemné? U nás máte pohodlí na dosah. Nebudete muset vůbec nic - jen přijít! 

 

 

 

Spokojená zákaznice Blanka Straka

 

2) OBJEDNÁNÍ - PŘIJEĎTE S KAMARÁDKOU

Před návštěvou showroomu v Ústí nad Labem je nutné se telefonicky objednat na čísle 734 622 002. Máte-li nějaký dotaz, kontaktujte nás buď telefonicky nebo na e-mail: saty@blankastraka.cz. Na místě můžete platit hotově či platební kartou. Jedete k nám z Prahy? Po dálnici D8 jste u nás do 60 minut.

Tip pro Vás - Ušetřete si čas a uložte si naše telefonní číslo do Vašeho mobilu jako kontakt Šaty Blanka Straka. 

 

  

Blanka Straková

 

3) PARKOVÁNÍ

Parkování u showroomu v Ústí nad Labem je možné na parkovišti přímo ve dvoře vedle vily. Vezměte i své děti a partnera, rády přivítáme i je.

 

 

 

  

 

 

OTEVÍRACÍ DOBA V ÚSTÍ NAD LABEM :

Alešova 147/10, Ústí nad Labem

pondělí 9:00-18:00 hodin
úterý 9:00-18:00 hodin
středa 9:00-18:00 hodin
čtvrtek 9:00-18:00 hodin
pátek 9:00-16:00 hodin

 

 

 

DOPORUČENÍ SPOKOJENÝCH ZÁKAZNIC

Showroom a spokojená zákaznice

• 2019-03-03 Veronika H.

Nejvíce jsem ocenila, že jsem přišla na jedno místo, vyzkoušela si velké množství šatů (a to i těch, po kterých bych normálně v obchodě ani okem nezavadila a hle, ono to bylo přesně ono :)
Velká výhoda je, že nemusíte běhat po různých krámech a ztrácet čas vysvětlováním na co to máte, kam to máte, kolik peněz na to máte, abyste potom všem zjistili, že stejně mají jen XS nebo S velikost.
Paní dokáže vybrat šaty, které vám opravdu padnou. Schovají, to co by bylo lepší nevidět a ukáží to, čím se naopak můžete chlubit.
Za mě naprostá spokojenost. Doporučuji.

 

• 2019-02-26 Michaela

kvělý obchod a dobře fungující servis, rychlé dodání a bezproblémové vrácení zboží nazpět. Již jsem několikrát nakupovala a vždy jsem byla moc spokojená a ráda se vracím.

 

• 2019-02-21 Pourová

Navštívila jsem pobočku v Praze. Byla jsem velmi spokojená. Fantastická souhra při výběru s paní asistentkou. Moc ráda doporučím kamarádkám.

 

• 2019-02-20 Monika H.

nádherné šaty,pomoc po telefonu s velikostí,jsem nadšená

...