Oblíbené (0)
MĚNA
Volejte, rády Vám poradíme
734 622 002 
saty@blankastraka.cz
0 ks

Dokonalé oblečení pro moletku, baculku či XXL dámu

Nezáleží na věku, typu postavy nebo velikosti oblečení - každá žena touží vypadat skvěle a to bez výjimky všude. Pro ženy, které nosí větší velikosti oblečení, často není snadné najít to co hledají.

Chceme vyhovět vašim potřebám, proto v našem e-shopu a showroomu máme velký výběr dámské oblečení pro baculky. Jako bonus vám přiblížíme 10 univerzálních triků pro dokonalý outfit pro plnoštíhlé ženy.

 

Sáhněte po barvách


Nejčastější chybou při výběru oblečení je vyhýbat se výrazným barevným odstínům a volit pouze oděvy v bílých, černých nebo tlumených šedých a béžových tónech. Je však důležité si uvědomit, že živé barvy dodávají oblečení charakter a často také vhodně zdůrazňují přednosti postavy a ladí s barvou vlasů či tónem pleti.

 

Vyberte správnou velikost


Velkou chybou je nedostatečné přizpůsobení velikosti oděvu vaší postavě. Zejména při výběru xxl šatů byste se měly vyhnout příliš malým nebo příliš velkým modelům, které mohou narušit proporce postavy a nepříznivě ovlivnit váš vzhled.

 

Najděte svůj styl


Kalhoty, saka, šaty, sukně - současný trh s oblečením pro velké velikosti nabízí mnoho možností pro ženy s plnějšími tvary. Bez ohledu na to, zda preferujete elegantní večerní oblečení nebo pohodlné volnočasové kousky. Zavolejte nám, objednejte si u nás termín na zkoušení oblečení a my pro vás najedeme ideální styl!

 

Nemějte strach z volného střihu


Mnoho baculek nosících oblečení ve větších velikostech se vyhýbá volným oděvům, obávajíce se, že si naruší linie postavy. Je to chyba! Kvalitně ušité šaty pro moletky modelují postavu a volný střih vám umožní zakrýt drobné nedostatky a jasně zdůraznit přednosti.

 

Vzory na materiálu


Podobně jako barvy má vzor materiálu velký význam. S hladkými blůzkami, prošívanými bundami a mnoha dalšími kousky oblečení vytvoříte pohodlný a stylový look.

 

 

 

 

Zajistěte si pohodlí


Bez ohledu na situaci a příležitost se pohodlnost nošení oblečení přímo odráží na vašem pocitu. Pro to, abyste se cítily krásně a sebevědomě, je dobré vybírat pohodlné oblečení ve velikostech XXL, které vám umožní vypadat skvěle a cítit se plně svobodně.

 

Dokonalé pohodlí v šatech XXL


Šaty jsou vhodné pro každý typ postavy a patří mezi nejuniverzálnější kousky oblečení. Takže neváhejte a doplňte svůj šatník o šaty pro plnoštíhlé dámy!

 

Vzory a motivy si zamilujete


Zvířecí potisky, květinové vzory a geometrické motivy oblečení ve velikostech XXL mohou být vašimi spojenci při modelování postavy. Místo jednobarevného oblečení se vyplatí sáhnout po vzorovaných kouscích!