Oblíbené (0)
MĚNA
Volejte, rády Vám poradíme
734 622 002 
saty@blankastraka.cz
0 ks

Lněné oblečení - šaty, sukně i halenky

Lněná látka je ve světě ženské módy stále více populární - díky svým přírodním vlastnostem a šik vzhledu.

Len je pěstován především pro své vlákno (ze kterého se lněná látka vyrábí), které se získává z lodyhy rostliny. Pro výrobu lněné látky se používají vlákna z vnitřní části lodyhy, která jsou vyjmuta a zpracována. 

Ze lnu se vyrábí šaty, kalhoty, sukně, tuniky či různé pláště.

 

Šaty ze lnu jsou lehké, pohodlné a prodyšné, což je pro letní dny ideální. Lněné šaty mohou mít různé střihy a délky, od volných a vzdušných sundressů po elegantní a formální střihy.

Nemůžeme vynechat také dámské lněné kalhoty. Populární jsou s širokými nohavicemi, rovným střihem nebo úzkými nohavicemi - dle vkusu každé ženy. Lněné kalhoty jsou skvělou alternativou k džínám nebo tkaným kalhotám a nabízejí svěží a příjemný vzhled.

A co lněné sukně? Elegantní a vzdušná volba pro horké letní dny. Dokonalé na dovolenou i do města. Lněné sukně jsou typické volným střihem a velmi příjemným pocitem na kůži.

 

Lněné halenky, košile, tuniky a blůzy! Kombinujte přirozeně s kalhotami, kraťasy a sukněmi. Lněná halenka je ideálním letním svrškem - stačí si vybrat barvu a střih - taková halenka bude ihned patřit mezi favority vašeho šatníku.

 

Lněná látka je vysoce ceněná pro svou schopnost regulovat teplotu, prodyšnost a příjemný pocit na pokožce. Pamatujte na to, milé dámy! 

Prohlédněte si naší nabídkku lněných šatů a lněného oblečení ;)