Oblíbené (0)
MĚNA
Volejte, rády Vám poradíme
734 622 002 
saty@blankastraka.cz
0 ks

Lněné šaty aneb někdo to rád přírodní!

Hola hola, dovča volá a lněné šaty budou na ni jako stvořené!

 

Lněné šaty pro letní dny

Lněné šaty jsou vyrobeny z lněného materiálu, který je získáván z lnu, přírodní vlákenné rostliny. Len je známý svou trvanlivostí, příjemným chladivým efektem a schopností absorbovat vlhkost. Tedy ideální vlastnosti pro výrobu pohodlných šatů vhodných pro teplé letní dny.

 

Jaký je rozdíl mězi lněnými šaty a šaty vyrobenými z ostatních materiálů?

 

Především jde o:

1. Pohodlí: Lněné šaty mají přirozenou prodyšnost a jsou méně přiléhavé než šaty z umělých materiálů, což dámám zajistí pohodlí a volnost pohybu.

 

 

2. Chladivý efekt: Len má schopnost chladit tělo, protože výborně odvádí teplo. Lněné šaty jsou proto oblíbené především v letní sezóně. Udržují pokožku příjemnou a suchou.

 

3. Struktura a vzhled: Lněná tkanina má charakteristickou nerovnoměrnou texturu, která dodává šatům rustikální a přirozený vzhled. Tyto šaty často působí ležérněji a uvolněněji.

 

Lněné šaty pro letní dny

 

Vlákno lnu je jedním z nejstarších známých materiálů, který se kdy využíval k výrobě textilií. Jeho použití sahá až do starověku a hrálo významnou roli v mnoha kulturách. Len byl tradičně používán k výrobě oděvů, plachet, ubrusů a dalších praktických výrobků. Lněné šaty jsou v současnosti velmi trendy a v popředí zájmu žen všech věkových kategorií - kombinují přírodní materiál s moderním stylem a to se nám ženám líbí.