Oblíbené (0)
MĚNA
Volejte, rády Vám poradíme
734 622 002 
saty@blankastraka.cz
0 ks

Plesové šaty - které jsou ty pravé

Kdy jindy může být žena krásnější, než když se oblékne do nádherných plesových šatů, na hlavě jí kadeřnice vykouzlí skvělý účes a její krk ozdobí třpytivý šperk. V takové dny se z každé ženy stane Popelka, která vejde do sálu plného roztančených párů a upoutá na sebe veškerou pozornost. Jsou to chvíle, kdy i Váš partner ocení, jakou má doma krásnou ženu a nebude se moci na Vás vynadívat. A právě z těchto skvělých důvodů to za to stojí, účastnit se takových jedinečných akcí a investovat do zakoupení plesových šatů vystřižených jako z románu.

 

 

Zatímco ve všední dny vaříte, perete, staráte se o děti nebo pracujete a neznáte jiný oděv než pracovní kostým nebo domácí sportovní oblečení, tak v tento den se na Vás všechno změní. Odhodíte ze sebe všechny starosti, obyčejné svršky a převléknete se do něčeho výjimečného a neobvyklého. Ještěže plesové šaty existují a můžete se aspoň některé večery v roce stát zcela jinou ženou. Tou tajemnou a něžnou kráskou, která konečně může ukázat, co se v ní doopravdy skrývá.

 

Takže milé dámy, týká se to každé z Vás bez rozdílu! Jen hurá do toho!

Sortiment je pro Vás připravený opravdu bohatý. A není určený pouze pro štíhlounké, ale i pro ženy, kterým příroda někde víc nadělila. Můžete se obléknout do originálních plesových šatů dlouhých nebo nad kolena a dokonce i retro. Zůstat věrné klasické černé nebo zvolit nádherné barvy, které jdou přímo do lesku slávy. Neskrývejte se před zářivě červenou ani elegantní fialovou. Vyniknete dokonce i v šedé nebo zelené barvě. Materiály jako nestárnoucí brokát, satén nebo tyl Vás vynesou až do nebes a budete se cítit pohodlně. Tolik elegance se do Vás vejde, že bude těžké si nakonec z toho množství překrásných modelů vybrat. A nikdo neříká, že musíte mít jenom jedny. Určitě jedním večerem nekončíte a budete si chtít krásné chvíle zopakovat ještě několikrát. BS