Oblíbené (0)
MĚNA
Volejte, rády Vám poradíme
734 622 002 
saty@blankastraka.cz
0 ks

Pokud jste plnoštíhlá a hledáte vhodné plesové šaty, nezoufejte!

Existuje mnoho možností, jak vypadat krásně a sebevědomě na každé společenské události. Vyberte si střih, který bude lichotit vaší postavě, a zvolte barvu, která vám bude slušet. Můžete se rozhodnout pro šaty s volánky, které skryjí nějaké to kilo navíc, nebo pro jednobarevné šaty s výrazným dekoltem, který upoutá pozornost.

 

Plesové ŠATY

Plesové šaty jsou obvykle elegantní a formální. Jsou navrženy tak, aby se nosily na speciální příležitosti, jako jsou plesy, večeře a formální oslavy.

 

DLOUHÉ ŠATY

Dlouhé šaty jsou populární volbou pro tyto příležitosti, protože dodávají dámskému vzhledu eleganci a grácii. Při výběru dlouhých šatů na ples je důležité zvážit nejen styl a barvu, ale také to, jak se budou skvěle nosit a jak se budou hodit k ostatním doplňkům. Je dobré si vybrat šaty, které dobře padnou a zvýrazní vaši postavu a zároveň vám umožní volný pohyb na parketu. Ať už si vyberete jednoduché a klasické šaty nebo něco více výrazného a originálního, dlouhé šaty na ples vám určitě pomohou vytvořit dokonalý vzhled pro vaši speciální noc.

 

ŠATY S VÝSTŘIHEM

Šaty s výstřihem jsou skvělou volbou pro ženy, které chtějí být elegantní a přitom sexy. Výstřih může být hlubší či méně hluboký, a tak vyhovovat různým typům postav. Je důležité zvolit správnou velikost a střih, aby šaty perfektně padly a zdůraznily vaše křivky. Pokud se rozhodnete pro šaty s výstřihem, mějte na paměti, že less is more - nezapomeňte na decentní doplňky a elegantní boty. Takový outfit vám zaručeně přinese spoustu obdivných pohledů!