Oblíbené (0)
MĚNA
Volejte, rády Vám poradíme
734 622 002 
saty@blankastraka.cz
0 ks

Poradíme vám, jak vypadat štíhlejší, 2. část

Každá žena, bez ohledu na velikost, kterou nosí, chce vědět, jak vypadat štíhlejší. Pokud se chcete dozvědět více o tom, jak vypadat štíhlejší, určitě si pročtěte našeho průvodce. V první části jsme již naznačili že důležité je vybrat si správnou velikost, střih, svisle pruhované vzory a tmavší barvy.

Showroom a spokojená zákaznice

Jste baculka nosící velikosti XXL a větší? Říkáte si "chci vypadat hubeněji, ale nevím co na sebe"? Zjistěte s námi, co vám dále pomůže k dokonale zeštíhlujícímu vzhledu.


5. PROMYSLETE SI VHODNÉ DOPLŇKY
Při vytváření stylingu, který má zeštíhlit postavu, je také vhodné pamatovat na správné doplňky. Celou postavu lze zeštíhlit krásnými a elegantními šperky. Doporučují se dlouhé náhrdelníky, které opticky poslouží štíhlému krku a upozorní na dekolt. Vyplatí se také vybírat kabelky, které budou mít správnou velikost. Drobné kabelky nejsou dobrou volbou pro ženy, které nosí velké velikosti (s výjimkou plesových psaníček), protože mohou negativně ovlivnit proporce postavy. Lepší volbou jsou středně velké tašky, které budou dostatečně prostorné, a zároveň skryjí některé nedokonalosti.

 

6. VYBERTE ODĚVY ZE SPRÁVNÝCH MATERIÁLŮ
Při výběru oblečení pro plnoštíhlé, které má skrýt bříško nebo jiné nedostatky, stojí za to věnovat pozornost tomu, z jakých materiálů je vyrobeno. Nejlepší je vybrat modely vyrobené z vysoce kvalitních tkanin, které se vyznačují pružností a vzdušností. Díky tomu můžete zajistit, aby oblečení krásně sedělo na postavě, a zároveň zajistit volnost pohybu. Navíc takové kvalitní oblečení neztratí svůj vzhled ani po několika dámách. To znamená, že žena bude mít ve svém šatníku oblečení, které jí bude sloužit mnoho sezón a rozhodně nezklame její očekávání.


7. NOSTE SPRÁVNOU OBUV ODRÁŽEJÍCÍ IDEÁLNÍ STYL
Velmi důležité je také správné obutí. Dámy, které chtějí vědět, jak vypadat štíhlejší, by se měly rozhodnout pro nošení vysokých podpatků. Budou tak moci opticky prodloužit nohy, a tím zeštíhlit siluetu. Můžete si vybrat boty na podpatku nebo na klínku. Dobře fungují i sportovní boty s vysokou a silnou podrážkou.

 

JAKÉ KALHOTY?
Chcete vědět, jaký střih kalhot vás zeštíhluje? Pak se určitě podívejte na některé z našich návrhů.

Pro ženy s postavou typu hruška budou dobrou volbou kalhoty s vysokým pasem, které krásně zdůrazní prohlubeň v pase, ba co víc, zdůrazní nohy a opticky je prodlouží. Ženy s postavou obráceného trojúhelníku by se měly rozhodnout pro kalhoty do zvonu, které zakryjí široká ramena. Pro ženy s postavou přesýpacích hodin jsou vhodné upnuté kalhoty s vysokým pasem, které dokážou zázraky.

 

Showroom a spokojená zákaznice

JAKÉ SUKNĚ ZEŠTÍHLI POSTAVU?
Chcete skrýt široké boky a přemýšlíte, jaká sukně na vás bude vypadat nejlépe? V tom případě se určitě rozhodněte pro rozevláté modely. V takové sukni snadno schováte nejen širší boky, ale i vyčnívající zadeček. Pokud však přemýšlíte, jak se obléknout, abyste vypadali dobře se štíhlými boky a štíhlýma nohama, určitě si vyberte pouzdrové sukně, ve kterých se budete cítit skvěle. V takovém oblečení budete vypadat skvěle a zvýšíte si sebevědomí.

 

V JAKÝCH ŠATECH BUDETE LÉPE VYPADAT?
Jaké šaty dokážou správně zeštíhlit postavu? Vše závisí na typu těla. Ženám s širokými boky budou nejlépe vyhovovat rozevláté modely s psaníčkovým výstřihem do V, které krásně odhalí krk a zdůrazní klíční kosti. Dámy s dlouhýma a štíhlýma nohama by rozhodně měly vsadit na mini modely, ve kterých budou vypadat prostě božsky!

 

JAKÉ BLŮZKY A TUNIKY JSOU SCHOPNÉ ZEŠTÍHLIT MOU POSTAVU?
Jaké halenky a tuniky vám umožní zeštíhlit postavu? Nadčasovou volbou jsou klasické a elegantní černé halenky, které vás opticky zeštíhlí. Dobrou volbou jsou i dlouhé tuniky, které prodlouží siluetu.