Oblíbené (0)
MĚNA
Volejte, rády Vám poradíme
734 622 002 
saty@blankastraka.cz
0 ks

Proktis-M čípky | pomocná léčba po proktologické operaci

A8013-BSCR
351 Kč Kč
Sleva e-shop: 0 %
Skladem
Zítra:Osobní odběr - showroom Ústí nad Labem (zboží rezervujeme max. 3 pracovní dny) St 17.07.:Výdejní místo - Zásilkovna.cz (zdarma již od 1990 Kč) St 17.07.:Balíčkem kurýr (doručení na Vaši adresu přes služby Zásilkovny, zdarma již od 1990 Kč)
Kdy zboží dostanu
Zítra:Osobní odběr - showroom Ústí nad Labem (zboží rezervujeme max. 3 pracovní dny) St 17.07.:Výdejní místo - Zásilkovna.cz (zdarma již od 1990 Kč) St 17.07.:Balíčkem kurýr (doručení na Vaši adresu přes služby Zásilkovny, zdarma již od 1990 Kč)

 Privátní zkoušení šatů 734 622 002Zavolejte nám a přijeďte si šaty vyzkoušet!

 Nevíte, jaký střih šatů se hodí k Vaší postavě?Obraťte se s důvěrou na nás a budete spokojené stejně jako tisíce jiných zákaznic, kterým jsme již poradily.

 Doporučte nás kamarádce.Víte o dámě, které by naše šaty slušely? Budeme rády, když jí náš obchod doporučíte.

 Pozor! Denně nové kousky na FacebookuSledujte nás, nenechte si je ujít. Máme přes 78.000 fanoušků, sledujte nás také.

Čípky PROKTIS-M® působí díky přítomnosti kyseliny hyaluronové, mukopolysacharidu, který je hojně distribuován v mnoha tělesných tkáních. Kyselina hyaluronová díky své schopnosti zadržovat vodu vytváří film, který hydratuje a urychluje a zlepšuje proces obnovy epitelu a hojení tkání.  
 
INDIKACE: Pomocná léčba při procesech hojení stavů anorektálního kanálu po proktologické operaci; vnitřní a vnější hemoroidy; proktitida; kryptitida; anální ragády; fisury; perianální píštěle.

Způsob podání (návod k použití):

Před a po použití zdravotnického prostředku si umyjte ruce.

Oddělte čípek od blistru podél předříznuté linie. Vyjměte čípek tahem za dvě křidélka blistru. Zaveďte čípek do konečníku.

Čípek nedržte mezi prsty příliš dlouho, protože by se mohl rozpustit.

 

Dávkování:

Dospělí: použijte jeden čípek denně, nejlépe večer před spaním nebo podle lékařského předpisu. 

Délka používání závisí na vývoji příznaků; v případě potřeby se čípky PROKTIS-M® mohou používat po dlouhou dobu, v každém případě po 30 dnech nepřetržitého používání přerušte léčbu na jeden týden.  

 

Složení:

Sodná sůl kyseliny hyaluronové (5 mg), olejový extrakt z pupečníku asijského, olejový extrakt z měsíčku lékařského, olejový extrakt z aloe pravé, čajovníkový esenciální olej, polosyntetické glyceridy, BHT.

 

Upozornění a varování:

PŘED POUŽITÍM SI PEČLIVĚ PŘEČTĚTE NÁVOD K POUŽITÍ! Nepřekračujte předepsanou dávku bez konzultace se svým lékařem. Nepoužívejte v případě přecitlivělosti nebo nekompatibility s kteroukoliv složkou prostředku. Zvláště prodloužené používání všech místně aplikovaných produktů může vést k projevům přecitlivělosti. V těchto případech, nebo pokud se u Vás objeví jiné nežádoucí účinky, léčbu přerušte a poraďte se se svým lékařem za účelem zahájení vhodné léčby. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se kontaktu s očima. Nepolykejte. Nepoužívejte, pokud je obal poškozený nebo pokud při prvním otevření není dokonale nedotčený. Neužívejte po uplynutí doby použitelnosti. Doba použitelnosti se vztahuje na správně skladovaný výrobek v neotevřeném obalu.

 

Produkt je určen pouze k rektálnímu použití.

Jelikož nebyly provedeny specifické klinické studie, v případě těhotenství nebo kojení se před použitím prostředku poraďte s lékařem. 

 

Balení: 10 rektálních čípků