Oblíbené (0)
MĚNA
Volejte, rády Vám poradíme
734 622 002 
saty@blankastraka.cz
0 ks

Šaty na svatbu

Celkem běžně prohlížíte svoji každodenní poštu, když v tom to přijde...

Ručně nadepsaná obálka s Vaším jménem a adresou. Zvědavě ji rozlepujete a vypadne z ní oznámení o tom, že se Vaše kamarádka nebo sestřenice vdává. A kdyby jenom to! Zároveň dostáváte i pozvání na oslavu. Vaše kroky podvědomě vedou do skříně. Cestou se ještě zastavíte u zrcadla a přeměříte se od hlavy až k patě. Je na Vás viditelné, že Vám pozvání pořádně zamotalo hlavu. A vůbec ne tím, že někdo blízký se stane vdanou paní, ale spíše proto, že jako obvykle Vás dosti znepokojuje obsah Vašeho šatníku. Ale zažeňte noční můry z obsahu Vaší skříně a pojďte se na celou událost podívat zcela jinak a radostně! 

 

 

Pozváním přece získáváte jedinečnou příležitost na nákup něčeho nového a také výzvu k tomu, abyste vypadala co nejlépe. Vždyť na takovou slavnost nechodíte každý den. Jestli už máte za sebou objednání ke kadeřnici a ke kosmetičce, tak se pojďte v klidu zaměřit na šaty na svatbu. Ty jsou přece jenom ze všeho nejdůležitější. V tomto případě můžete popustit uzdu fantazii. Pokud nevěsta nevyžaduje konkrétní dress code, tak se můžete na sobě trochu "vyřádit". Jsou povolené svatební šaty dlouhé i krátké, s kolovou sukýnkou nebo pouzdrové. A zaujmout můžete sebe i ostatní nestárnoucím retro stylem. Ten bude slušet nejen Vám jako pozvanému hostu, ale také družičkám či dokonce samotným maminkám nevěst a ženichů.

 

Nezaostává ani výběr barev a vzorů. Můžete se najít v jednoduchosti, ale také v puntících, květinách nebo v krajce. Co je nutné podotknout, je to, že svůj model si najde nejen žena každého věku, ale také žena každé postavy. Vašim požadavkům se přizpůsobí nejen vhodný střih a délka, ale také výběr úchvatných šatů na svatbu s rukávy krátkými nebo dlouhými, případně bez rukávů. Budete mít co dělat, abyste nebyla hezčí než samotná nevěsta! BS